III Otwarte Mistrzostwa Małopolski w Przeciąganiu Liny

III Otwarte Mistrzostwa Małopolski w Przeciąganiu Liny organizowane przez MOS w Myślenicach za nami. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny: dziewcząt i chłopców starszych. Dziewczęta zajęły miejsce III, a chłopcy stanęli na najwyższym miejscu na podium-I miejsce. Gratulujemy naszym zawodnikom ogromnego zaangażowania i woli zwycięstwa, życzymy dalszych wygranych oraz bezpiecznych i udanych wakacji. Składy drużyn: Natalia Rakoczy 7a, Amelia Kowalczyk 7a, Sara Lejda 7a, Karolina Suś 7a, Amelia Jaszczyk 7b, Zuzanna Jaszczyk 7b, Justyna Sikora 7b, Wiktoria Wojnarowska 7b, Paulina Nykiel 7b, Magdalena Nykiel 8a, Hubert Rapacz 7a, Olivier Orzechowski 7b, Adrian Święchowicz 7b, Mateusz Jaworski 8b, Sebastian Woźniak 8b, Krystian Ochoński 8b, Jakub Surówka 8b, Filip Sykala 8a. Opiekunami drużyn były panie Urszula Ciapa i Agnieszka Kołodziejczyk.