Konkurs fotograficzny

– zadaniem jest wykonanie zdjęcia/zdjęć (można zgłosić maksymalnie 3 zdjęcia) , których tematem będzie promocja literatury sportowej

– komisja będzie oceniała jakość zdjęcia, kreatywność, formę itp.

– konkurs przeznaczony jest dla dorosłych oraz dzieci; dzieci podzielone będą na kategorie wiekowe (I-IV, V-VIIII szkoły podstawowe i szkoły ponadpodstawowe; komisja może w ramach nadesłanych zgłoszeń wydzielić osobne kategorie)

– zdjęcia nadesłane do konkursu nie mogą być nagradzane/wyróżnione w innych konkursach

– zadania można przynosić do siedziby biblioteki w formie elektronicznej i/lub drukowanej do 20.11.2019 r.; prace można także przesyłać na mail: mbp@dobczyce.pl

Rozdanie nagród odbędzie się 28 listopada w godzinach porannych w auli Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego podczas Gali projektu (będzie wtedy można obejrzeć krótką etiudę „Piłkarze kontra Pisarze” połączoną z występem Paweł Skóra FREESTYLE FOOTBALL). Wkrótce szczegóły wydarzenia na które zaprosimy przede wszystkim uczniów szkół z gminy Dobczyce.

Szczegółowy regulamin konkursów dostępny w bibliotece.

Projekt jest dofinansowany ze środków Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Przypominamy, że do 20 listopada można składać prace w konkursie literackim i konkursie fotograficznym pt. „Piłkarze vs pisarze”.