Strefa młodego kibica!

STREFA MŁODEGO KIBICA!
We wtorek 19.06. młodzi kibice z naszej szkoły, przybrani w barwy biało-czerwone, zasiedli przed dużym ekranem w przygotowanej specjalnie dla nich w Strefie Młodego Kibica, by kibicować i trzymać kciuki za polską reprezentację. Towarzyszyły nam ogromne emocje i podenerwowanie, gdyż był to na Mundialu pierwszy mecz biało-czerwonych. Wspólnie z rodzicami, dyrekcją szkoły i nauczycielami, przy małym poczęstunku, w napiętej atmosferze obserwowaliśmy zmagania naszej drużyny. Było głośno i nerwowo, po stracie bramek smutek, ale radości wszystkich zebranych z gola naszej drużyny nie da się opisać. Mimo porażki, emocji i radości ze wspólnego kibicowania nie zabrakło. Żal i smutne miny naszych młodych kibiców po nieudanym meczu, nie przysłonił im frajdy ze wspólnego kibicowania oraz spędzenia aktywnie i ciekawie wolnego czasu.
Korzystając pragniemy serdecznie podziękować panu Robertowi za nieocenioną i bezinteresowną pomoc
w przygotowaniu w naszej szkole Strefy Kibica oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tego, by umilić czas wszystkim zebranym. Urszula Ciapa