Gminne zmagania sportowe szkół podstawowych w r. szk. 2023/24

W dniu dzisiejszym Królowa wszystkich sportów-Lekkoatletyka, zakończyła gminne zmagania sportowe szkół podstawowych w r. szk. 2023/24. Nasza szkoła organizowała na Stadionie KS Raba ostatnie już zmagania sportowe-(Czwórbój Lekkoatletyczny) zaplanowane na ten rok. Podczas wszystkich zawodów było wiele intensywnej pracy, mnóstwo radości i sukcesów. Uczniowie naszych szkół mogli wykazać się sportowo na wielu polach. Koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, piłka nożna i lekkoatletyka to dyscypliny, w których uczniowie zdobywali wiele nagród, nowych umiejętności, a czasami doświadczali prawdziwej szkoły życia.Podczas dzisiejszego Czwórboju Lekkoatletycznego I miejsce zdobyła wśród dziewcząt SP w Kornatce, II miejsce SP nr 1 w Dobczycach i III miejsce SP nr 2 w Dobczycach. W kategorii chłopców I miejsce SP w Brzączowicach, II miejsce SP nr 1 w Dobczycach i III miejsce SP w Kornatce.Wybrana została również najlepsza zawodniczka, którą okazała się Kaja Kowalczyk z SP Kornatka i najlepszy zawodnik Tymoteusz Bednarz z SP nr 1 w Dobczycach. Dziękujemy wszystkim naszym uczniom wspaniałej woli walki, dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły podczas wszystkich zawodów sportowych, a drużynom z SP Kornatka i SP Brzączowice życzymy wygranych na etapie powiatowym.Skład naszych drużyn: Lena Wójcik 5a, Sandra Stós 5a, Wiktoria Hebda 5b, Patrycja Mazur 5b, Jagoda Wrona 6a, Amelia Ścibor 6a, Lena Kołodziej 6b, Adam Wnuk 4a, Konrad Gawor 4a, Miłosz Wójcik 4b, Mateusz Misiorek 5b, Maciej Szot 6a, Tymoteusz Bednarz 6a.Dziekujemy zarządowi KS Raba Dobczyce za coroczną współpracę i użyczenie boiska oraz Panu Burmistrzowi Tomaszowi Susiowi za wsparcie finansowe na zakup nagród dla naszych zawodników na wszystkie Gminne Zawody Sportowe.

Opiekunami drużyn byli p. Urszula Ciapa, Agnieszka Kołodziejczyk i Grzegorz Ćwierz.