Uroczystość rozdania nagród XVIII Gminnej Olimpiady Matematycznej dla uczniów klas III

Dzisiaj w sali konferencyjnej Urzędu Gminy i Miasta Dobczyce miała miejsce uroczystość ogłoszenia wyników i rozdania nagród XVIII Gminnej Olimpiady Matematycznej dla uczniów klas III. Patronat honorowy nad konkursem objął Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce Pan Tomasz Suś, który również był fundatorem nagród dla wszystkich uczestników. Organizatorem tych matematycznych zmagań była SP Nr1 i SP Nr2 w Dobczycach. Naszą szkołę reprezentowało czterech uczestników: z kl. 3a Konrad Gawor i Szymon Porada, z kl. 3b Cecylia Pawlicka i Alan Ptak. Z ogromną radością mamy zaszczyt poinformować, że I miejsce zajął uczeń naszej szkoły Konrad Gawor z kl. 3a. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w poznawaniu tej pięknej nauki jaką jest matematyka!

G. Pudlik, K. Baran