Sukces w Rejonowych Zawodach w Piłce Ręcznej!

W pierwszych dniach maja odbyły się Rejonowe Igrzyska Dzieci w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców. Reprezentancje naszej szkoły zajęły II miejsce w Rejonie. Jak dotąd jest to największy sukces naszych uczniów takiej rangi. Tym samym z wielką dumą i satysfakcją gratulujemy, dziękujemy i życzymy naszym zawodniczkom i zawodnikom dalszych sukcesów sportowych. 
Skład drużyny dziewcząt: Paulina Pachura 6d, Wiktoria Ślusarczyk 6d, Julia Sewiło 6d, Alicja Jasek 6d, Natalia Nykiel 5b, Klaudia Nykiel 5b, Dominika Klimek 6d, Julia Cichy 6d, Natalia Koral 6d,Izabela Misior 5b, Kornelia Klimek 6d, Sylwia Antusiak 6d.
Skład drużyny chłopców: Jakub Szczepański 6d, Piotr Misior 6d, Aleks Grabowski 6d,Piotr Stasik 6d, Eryk Ścibor 6d. Semir Świetlik 6b, Jakub Twardowski 6b, Patryk Danek 6a, Artur Kobiałka 6a, Miłosz Kaczor 6a, Gabriel Trzaska 5b.
Opiekun drużyny pan Waldemar Kopp.