Sukces naszych piłkarzy !!!

W czwartek 26.10. w Szkole Podstawowej w Brzączowicach odbył się Gminny Turniej Piłki Nożnej. W zawodach wzięły udział 2 drużyny z SP nr 1 z Dobczyc i drużyny ze szkół w Nowej Wsi i Brzączowic.
I miejsce zajęła drużyna z naszej szkoły. Gratulujemy naszym chłopcom zwycięstwa, życzymy dalszych sukcesów i dziękujemy za godne reprentowanie szkoły podczas zawodów. 2 skład z naszej szkoły wziął udział w rozgrywkach poza regulaminem zawodów. Chłopcy zagrali gościnnie.
Skład zwycięskiej drużyny:
Szymon Stokłosa 5d, Jakub Szczepański 5d, Piotr Stasik 5d, Maksymilian Pyzik 5d, Karol Zborowski 5d, Aleks Grabowski 5d, Igor Kania 5b, Patryk Łętocha 5b. Należy zaznaczyć, że zawodnicy kl. 5d to uczniowie klasy sportowej o profilu piłka nożna, którą prowadzi p. W. Kopp.
Skład 2 zespołu:
Karol Weszka 6c, Jakub Stasiak 6c, Szymon Stoch 6c, Marcin Klimala 6b, Semir Świetlik 5b, Jakub Twardowski 5b.
Opiekun p. Ł. Urbanik