Rada Rodziców SP nr1 w Dobczycach

Drodzy rodzice i szanowni mieszkańcy naszego miasta, gminy i okolic…Za tradycję można już uznać koncert kolęd organizowany przez SP nr1 w Dobczycach! „Gwiazdo świeć, kolędo leć” tak więc i w tym roku zabrzmi dla wszystkich którzy będą chcieli posłuchać.
Ale w tym roku będzie to koncert wyjątkowy, koncert dedykowany maleńkiej Marysi, która aby żyć potrzebuje naszej pomocy!!!! Koszt leczenia jest ogromny!
Ale to już zapewne wiecie….
A znając ofiarność i wielkie serca rodziców naszych uczniów i mieszkańców naszego regionu, Rada Rodziców zwraca się z ogromną prośbą do wszystkich którzy w jakiś sposób mogli by wesprzeć naszą akcję!!!
Po koncercie zostanie przeprowadzona licytacja z której cały dochód zasili konto Marysi! Do wylicytowania będą min. prace plastyczne przekazane przez Panią Anię Dziadkowiec -Bisztygę (do wglądu na stronie szkoły), ale także rzeczy, usługi, przekazane nam na ten cel przez wspaniałych rodziców , przedsiębiorców i mieszkańców nie tylko naszej gminy!!!
Tak więc na chwilę obecną swoją pomoc zadeklarowali:

Kwiaty Upominki Art.Rozne-Bogumiła Horecka (upominki przekazane przez P. Bogusię)

”Agutek Kocyki Mink” Anieszka Kmiecik (Dwa fantastyczne komplety dziecięce ”czapka i komin”)

‚AS-MED” Anna Ziółkowska ( dwa kupony na darmowe szkolenie z zakresu pierwszej pomocy)

Małopolskie Stowarzyszenie Nordic Walking i Pani Anna Opałek ( pokazowy trening z P. Anią)
………….

To na razie tylko kilka propozycji z których można będzie skorzystać biorąc udział w licytacji:)
Będzie też wiele ”fantów” przekazanych przez naszych niezawodnych rodziców!!!
Zachęcamy wszystkich do udziału w akcji! Im nas więcej i im dalej informacja dotrze, tym więcej uda nam się dla Marysi zebrać!!!

Wszystkich chętnych darczyńców chcących nas wesprzeć, zapraszamy do kontaktu na stronie Rady Rodziców bądź pod nr tel . : 789 495 071

Zapraszamy i DZIĘKUJEMY w imieniu Marysi……