Spektakl teatralny pt:”Gdzie jesteś Mikołaju”?


Dzisiaj klasy pierwsze z naszej szkoły zostały zaproszone przez swoich Rodziców do Nowohuckiego Centrum Kultury w Krakowie na spektakl teatralny pt:”Gdzie jesteś Mikołaju”?.Podczas spektaklu dzieci dowiedziały się czy Mikołaj lubi ciepłe kraje?Jaki największy prezent zapakowali jego asystenci i o co nieustannie kłóci się elfka z reniferem. Piękna muzyka, kolorowe dekoracje, ciekawe kreacje aktorskie,stworzyły niesamowity nastrój zbliżających świąt.Po spektaklu Święty Mikołaj spotkał się z naszymi pierwszakami i za to,że są grzeczni i chętnie chodzą do szkoły,wręczył im osobiście prezenty i zaproponował pamiątkowe zdjęcie.Spotkanie z Mikołajem dostarczyło naszym uczniom wielu emocji i niezapomnianych wrażeń.W imieniu naszych uczniów serdecznie dziękujemy Mikołajowi, że o nich pamiętał.Do zobaczenia za rok.
Wychowawczynie