Sukces Uczniów klasy 2a

Z ogromną przyjemnością informujemy, że uczeń naszej szkoły z klasy 2a, Emilian Siatka, uzyskał bardzo dobry wynik w XXVIII edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Kangur w kategorii Żaczek. Jak zawsze uczniowie i tym razem zmagali się z zadaniami o różnym stopniu trudności. Emilian okazał się najlepszy z naszej szkoły, a kilkoro dzieci z klas II i III otrzymało wyróżnienia, co również zasługuje na duże uznanie. Tuż przed zakończeniem roku szkolnego po nagrodę Emilian wraz z rodzicami udał się specjalnie na Wydział Matematyki na Uniwersytcie Jagiellońskim w Krakowie, co zapewne było sporym przeżyciem.
Z kolei Jakub Jamka, również uczeń klasy 2a, uzyskał tytuł Laureata w Ogólnopolskim Konkursie „Olimpusek”, także z matematyki.
Trzeba dodać, że obaj chłopcy z zamiłowaniem grają w szachy, co z pewnością ułatwia im rozprawianie się z zadaniami matematycznymi.
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 
Krystyna Baran